Podmínky rezervace:
- Minimální doba trvání rezervace je 1 h. Maximální doba jsou 3 h.
- Jednorázovou rezervaci můžete zadat nejpozději 24 h před jejím začátkem a maximálně 14 dní předem!
- Rezervace je platná po provedení platby. Časově delší rezervace nebo rezervace s datem větším než za 14 dnů řešte s managerem haly tel. 603 808 048
Nápověda: Klikněte na bílé pole v tabulce. Po provedení před rezervace vám dojde email s odkazem na platbu.
19. 3. 2024 - Úterý
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Palubovka č. 1 | ZŠ Modřice | Sokol cvičení Palášek | Sokol badminton | |||||||||||||||||||||||||||
Palubovka č. 2 | Dubové lístky | MFK Modřice | MNK A + B | |||||||||||||||||||||||||||
Palubovka č. 3 | TYGŘI basketbal | MFK Modřice | MNK A + B | |||||||||||||||||||||||||||
Zrcadlový sál | Xside DANCERS | Sokol stolní tenis |
20. 3. 2024 - Středa
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Palubovka č. 1 | ZŠ Modřice | Gymnathlon | Sokol Husovice florbal | Sokol volejbal | Žabinští vlci | |||||||||||||||||||||||||
Palubovka č. 2 | ATRAPS | MFK Modřice | Amatéři | |||||||||||||||||||||||||||
Palubovka č. 3 | MFK Modřice | OLD BOYS | ||||||||||||||||||||||||||||
Zrcadlový sál | Centrum Hastrmánci | Xside DANCERS | Sokol stolní tenis |
21. 3. 2024 - Čtvrtek
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Palubovka č. 1 | ZŠ Modřice | Dubové lístky | MFK Modřice | Sokol Husovice florbal | ||||||||||||||||||||||||||
Palubovka č. 2 | Gymnathlon | MNK A + B | ŠSK při Gymnáziu Šlapanice | |||||||||||||||||||||||||||
Palubovka č. 3 | MNK A + B | basketbal Šinkovic | ||||||||||||||||||||||||||||
Zrcadlový sál | Kunešová latino | Xside DANCERS | Sokol aerobic |
22. 3. 2024 - Pátek
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Palubovka č. 1 | ZŠ Modřice | MNK MLŽ + STŽ | MNK OLD BOYS | |||||||||||||||||||||||||||
Palubovka č. 2 | MNK MLŽ + STŽ | MNK A + B | ||||||||||||||||||||||||||||
Palubovka č. 3 | Sokol florbal | |||||||||||||||||||||||||||||
Zrcadlový sál | Xside DANCERS | Sokol stolní tenis |
23. 3. 2024 - Sobota
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Palubovka č. 1 | Dětský karneval | |||||||||||||||||||||||||||||
Palubovka č. 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||
Palubovka č. 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||
Zrcadlový sál |
24. 3. 2024 - Neděle
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Palubovka č. 1 | Sokol florbal | |||||||||||||||||||||||||||||
Palubovka č. 2 | GoStudy studenti | |||||||||||||||||||||||||||||
Palubovka č. 3 | Sokol badminton | |||||||||||||||||||||||||||||
Zrcadlový sál | Gym Líšeň | Kunešová latino | Sokol stolní tenis |
25. 3. 2024 - Pondělí
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Palubovka č. 1 | ZŠ Modřice | Sokol cvičení s dětmi | Sokol Husovice florbal | Sokol Husovice florbal | Žabinští vlci | |||||||||||||||||||||||||
Palubovka č. 2 | MNK MLŽ + STŽ | |||||||||||||||||||||||||||||
Palubovka č. 3 | MNK MLŽ + STŽ | |||||||||||||||||||||||||||||
Zrcadlový sál | Xside DANCERS | Sokol aerobic |
26. 3. 2024 - Úterý
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Palubovka č. 1 | ZŠ Modřice | Sokol cvičení Palášek | Sokol badminton | |||||||||||||||||||||||||||
Palubovka č. 2 | Dubové lístky | MFK Modřice | MNK A + B | |||||||||||||||||||||||||||
Palubovka č. 3 | TYGŘI basketbal | MFK Modřice | MNK A + B | |||||||||||||||||||||||||||
Zrcadlový sál | Xside DANCERS | jóga Páleníková | Sokol stolní tenis |
27. 3. 2024 - Středa
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Palubovka č. 1 | ZŠ Modřice | Gymnathlon | Sokol Husovice florbal | Sokol volejbal | Žabinští vlci | |||||||||||||||||||||||||
Palubovka č. 2 | ATRAPS | MFK Modřice | Žabinští vlci | |||||||||||||||||||||||||||
Palubovka č. 3 | MFK Modřice | OLD BOYS | Žabinští vlci | |||||||||||||||||||||||||||
Zrcadlový sál | Centrum Hastrmánci | Xside DANCERS | Sokol stolní tenis |
28. 3. 2024 - Čtvrtek
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Palubovka č. 1 | ZŠ Modřice | MFK Modřice | Sokol Husovice florbal | |||||||||||||||||||||||||||
Palubovka č. 2 | Gymnathlon | MNK A + B | ||||||||||||||||||||||||||||
Palubovka č. 3 | MNK A + B | basketbal Šinkovic | ||||||||||||||||||||||||||||
Zrcadlový sál | Kunešová latino | Xside DANCERS | Sokol aerobic |
29. 3. 2024 - Pátek
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Palubovka č. 1 | ZŠ Modřice | MNK MLŽ + STŽ | MNK OLD BOYS | |||||||||||||||||||||||||||
Palubovka č. 2 | MNK MLŽ + STŽ | MNK A + B | ||||||||||||||||||||||||||||
Palubovka č. 3 | Sokol florbal | |||||||||||||||||||||||||||||
Zrcadlový sál | Xside DANCERS | Sokol stolní tenis |
30. 3. 2024 - Sobota
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Palubovka č. 1 | ||||||||||||||||||||||||||||||
Palubovka č. 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||
Palubovka č. 3 | ||||||||||||||||||||||||||||||
Zrcadlový sál |
31. 3. 2024 - Neděle
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Palubovka č. 1 | Sokol florbal | |||||||||||||||||||||||||||||
Palubovka č. 2 | ||||||||||||||||||||||||||||||
Palubovka č. 3 | Sokol badminton | |||||||||||||||||||||||||||||
Zrcadlový sál | Kunešová latino | Sokol stolní tenis |
1. 4. 2024 - Pondělí
7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:00 | 21:00 | ||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Palubovka č. 1 | ZŠ Modřice | Sokol cvičení s dětmi | Sokol Husovice florbal | Sokol Husovice florbal | ||||||||||||||||||||||||||
Palubovka č. 2 | MNK MLŽ + STŽ | |||||||||||||||||||||||||||||
Palubovka č. 3 | MNK MLŽ + STŽ | |||||||||||||||||||||||||||||
Zrcadlový sál | Xside DANCERS | Sokol aerobic |