Nápověda: Jednorázovou rezervaci můžete zadat nejpozději 24 h před jejím začátkem! Minimální doba trvání rezervace je 1 h. Klikněte na bílé pole v tabulce, vyplňte formulář a zaplaťte pomocí platební karty.

23. 11. 2020 - Pondělí

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Sokol sportovní kroužek Sokol cvičení rodičů s dětmi Florbal Husovice Atraps Brno
Plocha č.2 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Volnočasové centrum Tygříci Nohejbal MNK STŽ Nohejbal MNK Stehlík
Plocha č.3 Nohejbal MNK MLŽ Nohejbal MNK STŽ Fotbal Chrlice
Zrcadlový sál X - trim Sokol aerobic
Nafukovací hala MFK fotbal

24. 11. 2020 - Úterý

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Sokol sportovní kroužek Sokol nohejbal Sokol badminton
Plocha č.2 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Nohejbalová přípravka Nohejbal MNK C Nohejbal MNK A+B
Plocha č.3 TYGŘI basketbal Volnočasové centrum Tygříci Nohejbal MNK A+B
Zrcadlový sál X - trim jóga Čičmanská jóga Páleníková
Nafukovací hala MFK fotbal

25. 11. 2020 - Středa

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik MFK fotbal Florbal Sklenář Sokol volejbal Atraps Brno
Plocha č.2 ZŠ tělocvik Nohejbal MNK dorost Nohejbal MNK Stehlík
Plocha č.3 Volnočasové centrum Tygříci Florbal Husovice Nohejbal OLD BOYS
Zrcadlový sál Hastrmánci cvičení X - trim Sokol stolní tenis
Nafukovací hala MFK fotbal MFK fotbal MFK fotbal MFK fotbal

26. 11. 2020 - Čtvrtek

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik MFK fotbal Sokol nohejbal SDH Modřice
Plocha č.2 ZŠ tělocvik Nohejbalová přípravka MFK fotbal Volnočasové centrum Tygříci Nohejbal MNK A+B
Plocha č.3 Volnočasové centrum Tygříci Nohejbal MNK C Nohejbal MNK A+B
Zrcadlový sál jóga Páleníková X - trim Sokol aerobic
Nafukovací hala MFK fotbal MFK fotbal

27. 11. 2020 - Pátek

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik MŠ Modřice ZŠ tělocvik Nohejbal MNK MLŽ Nohejbal OLD BOYS Futsal zápas II. ligy
Plocha č.2 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Nohejbal MNK STŽ Nohejbal MNK dorost Futsal zápas II. ligy
Plocha č.3 Nohejbal MNK STŽ Hornets Brno
Zrcadlový sál Sokol stolní tenis
Nafukovací hala MFK fotbal

28. 11. 2020 - Sobota

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1
Plocha č.2
Plocha č.3
Zrcadlový sál
Nafukovací hala MFK fotbal

29. 11. 2020 - Neděle

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 Sokol badminton Sokol florbal
Plocha č.2 Nohejbal Boleloucký
Plocha č.3 Nohejbal OLD BOYS
Zrcadlový sál jóga Vodičková
Nafukovací hala MFK fotbal

30. 11. 2020 - Pondělí

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Sokol sportovní kroužek Sokol cvičení rodičů s dětmi Florbal Husovice Atraps Brno
Plocha č.2 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Volnočasové centrum Tygříci Nohejbal MNK STŽ Nohejbal MNK Stehlík
Plocha č.3 Nohejbal MNK MLŽ Nohejbal MNK STŽ Fotbal Chrlice
Zrcadlový sál X - trim Sokol aerobic
Nafukovací hala MFK fotbal

1. 12. 2020 - Úterý

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Sokol sportovní kroužek Sokol nohejbal Sokol badminton
Plocha č.2 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Nohejbalová přípravka Nohejbal MNK C Nohejbal MNK A+B
Plocha č.3 TYGŘI basketbal Volnočasové centrum Tygříci Nohejbal MNK A+B
Zrcadlový sál X - trim jóga Čičmanská jóga Páleníková
Nafukovací hala MFK fotbal

2. 12. 2020 - Středa

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik MFK fotbal Florbal Sklenář Sokol volejbal Atraps Brno
Plocha č.2 ZŠ tělocvik Nohejbal MNK dorost Nohejbal MNK Stehlík
Plocha č.3 Volnočasové centrum Tygříci Florbal Husovice Nohejbal OLD BOYS
Zrcadlový sál Hastrmánci cvičení X - trim Sokol stolní tenis
Nafukovací hala MFK fotbal

3. 12. 2020 - Čtvrtek

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik MFK fotbal Sokol nohejbal SDH Modřice
Plocha č.2 ZŠ tělocvik Nohejbalová přípravka MFK fotbal Volnočasové centrum Tygříci Nohejbal MNK A+B
Plocha č.3 Volnočasové centrum Tygříci Nohejbal MNK C Nohejbal MNK A+B
Zrcadlový sál jóga Páleníková X - trim Sokol aerobic
Nafukovací hala MFK fotbal

4. 12. 2020 - Pátek

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 ZŠ tělocvik MŠ Modřice ZŠ tělocvik Nohejbal MNK MLŽ Nohejbal OLD BOYS
Plocha č.2 ZŠ tělocvik ZŠ tělocvik Nohejbal MNK STŽ Nohejbal MNK dorost
Plocha č.3 Nohejbal MNK STŽ Hornets Brno
Zrcadlový sál Sokol stolní tenis
Nafukovací hala MFK fotbal

5. 12. 2020 - Sobota

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1
Plocha č.2
Plocha č.3
Zrcadlový sál
Nafukovací hala MFK fotbal

6. 12. 2020 - Neděle

7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Plocha č.1 Sokol badminton Sokol florbal
Plocha č.2 Nohejbal Boleloucký
Plocha č.3 Nohejbal OLD BOYS
Zrcadlový sál jóga Vodičková
Nafukovací hala MFK fotbal
Rezervovaná plocha.
Rezervovaná sportovní aktivita.
Vlastní sportovní aktivita

Začátek v

Doba trvání